sobota, 20 września 2014

Dzień 23

Szminka Lasting Finish Rimmel


Heej! Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o kultowej już szmince Lasting Finish z Rimmela. Mam ją w kolorze 070 AIRY FAIRY. Kupiłam ją w Rossmannie za ok. 17 zł/4 g.


 Od producenta: Intensywny kolor - aż o 25% więcej pigmentu i trwałość do 8 godzin. Wyraziste podkreślenie ust, które przyciąga wzrok. Szminka Lasting Finish to synonim ponadczasowej “little black dress”. Ikona stylu Twoich ust - szminka, która sprawia, że zawsze wyglądasz elegancko i zmysłowo. 


Szminka ma bardzo ładny kolor, różowy nudziak. Ślicznie pachnie, ciasteczkami maślanymi. Nie utrzymuje się 8 godzin, ale ok. 5. Równomiernie schodzi z ust, nie zostawia na nich niczego dziwnego. Ma kremowe wykończenie, dzięki czemu nie podkreśla suchych skórek i nawet odrobinę usta nawilża. Bardzo łatwo się nią maluje usta. Wybiela zęby optycznie.


Jak dla mnie jest to idealna szminka na co dzień. Podkreśli każde usta i pasuje do każdego typu urody. Do tego jej opakowanie jest klasyczne, co ja bardzo lubię. 


Jeśli skończę tę szminkę, to kupię ją ponownie. To strzał w dziesiątkę, jeśli chcecie za niską cenę kupić bardzo dobra jakość. Bardzo ją polecam! Zapraszam do komentowania! :*

1 komentarz: