sobota, 23 sierpnia 2014

Dzień 2

Zestaw do modelowania brwi Pierre René

Recenzja


Heej! Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić moją recenzję na temat zestawu do modelowania brwi z Pierre René. Kupiłam go za 15,49 zł/4,5g w drogerii, w moim mieście. 
Od producenta: Profesjonalna paleta do makijażu brwi gwarantująca trwały, utrzymujący się przez cały dzień efekt, bez konieczności dokonywania poprawek. Wyjątkowy zestaw dla kobiet o delikatnej, jak i wyrazistej urodzie. Opakowanie zawiera trzy pudrowe cienie w kolorach brązu, od jasnego, poprzez średni do ciemnego oraz wosk do nabłyszczania i stylizacji włosków. Dwustronny aplikator dostosowany do profesjonalnego użycia palety kosmetycznej (pacynka sugerowana do pracy z cieniem, pędzelek do aplikacji wosku).
Używam tego zestawu codziennie od ponad miesiąca. Dla mnie odpowiedni jest ten najjaśniejszy kolor. Wszystkie kolory są neutralne, a wosk bardzo dobrze utrzymuje włoski przez cały dzień.


Osobiście nie używam pacynki, ani pędzelka dołączonych do zestawu. Moim zdaniem jest to bardzo fajny produkt w dobrej cenie. Kolory cieni będą odpowiadać może nie wszystkim, ale większości. Serdecznie polecam ten produkt dla wszystkich, którzy szukają cieni do brwi wysokiej jakości, a nie chcą wydać dużo pieniędzy. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz